WEBSİTE TASARIM & YAZILIM

Website Tasarım & Yazılım

Web tasarımı internet çağının en büyük icatlarından biridir. Web tasarımı sayesinde kurum/marka veya bireyler ürünlerini ve markalarını diğer medya türlerine göre daha düşük bir maliyetle, daha fazla kişiye ulaştırabilmektedirler. İnternet çağında web dizaynı özellikle 2004 yılından itibaren Web 2.0 teknolojisinin hayatımıza girmesiyle büyük önem kazanmış ve vazgeçilemez bir konuma ulaşmıştır.

 

İnternet çağında web tasarımı olmadan ticaret yapmak neredeyse imkansızdır. Çünküsosyal medya, şeffaflık ve saydamlık yaratır. Bir ürünle ilgili olumlu olumsuz tüm geri bildirimleri internetten öğrenebilirsiniz. Web 2.0 teknolojisi, paylaşım ve anlık iletişimi çok yükseltmiştir. Tüketiciler ürünleri incelerken aynı zamanda muadilleri ile mukayese edebilmekte ve daha doğru kararlar verebilmektedirler. Kurum/markalar için de web site tasarımının önemi büyüktür, çünkü internet sayesinde birçok masrafı büyük ölçüde azalmaktadır.

 

Kurum/markalar, profesyonel web tasarımı  sayesinde ziyaretçilerinin isteklerine ve şikayetlerine daha kolay cevap verip, hatalarını düzeltebilmektedirler.  E-ticaret sistemleri  sayesinde tüketiciler istedikleri ürüne daha hızlı ve daha doğru biçimde ulaşabilmektedirler.

 

Günümüzde pek çok firma web sitelerinin yönetimini kendileri için özel hazırlanmış yönetim panelinden gerçekleştirmektedir. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yapacağınız güncellemeler web sitenizde online olarak aktif hale gelir. Geliştirilen web uygulamalarını kullanmak size birçok açıdan avantaj sağlar.

 

Kolay güncellenebilen, istenildiğinde yedeği alınabilen uygulamalar ile web siteniz sürekli güncel(dinamik) kalacaktır.Be sayede arama motorları sitenizi daha sık ziyaret edecek ve ön sıralarda görüntüleyecektir. Sizde profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz…

essecreative_slider2