İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik Yönetimi

Firmaların sanal mecradaki temsilcileri web siteleridir.

 

Müşterilerle buluşmanın en hızlı noktası olan internet sitelerinin güncel, dinamik ve işlevsel olmaları, şirketlerin kazancını artırmak için önemlidir.

 

Essecreative içerik yönetimi hizmeti ile internet sitenizin hem altyapısında hem de ön yüzünde gerek duyulan değişimler titizlikle yapılır. Tasarım ve yazılım konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, pek çok probleme uygun çözümler sunar.

 

İçerik yönetimi projelerinin basit düzenlemelerden ibaret olduklarına dair yanlış bir inanç vardır. Kullanıcılara faydalı işlevler sunabilmek için iyi bir içerik yönetimi projesi hazırlanmalıdır.

 

İçerik Yönetimi İle Nerede Olursanız Olun Web Sitenizi Kolayca Yönetin

 

Herhangi bir yerden internet sitenizi yöneterek, müşterilerinizle çok daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilir, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Hiç kimseye bağlı olmadan dilediğiniz yerden sitenizi güncelleyebilir ve böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Size özel olarak hazırladığımız içerik yönetim sisteminin ara yüzünü kolayca kullanabilir, HTML ve kodlama bilmenize gerek kalmadan yazı ya da resim ekleyebilir, güncelleme yapabilir ya da silebilirsiniz.

 

Yalnızca internet tarayıcınızı kullanarak hızlı ve rahat bir şekilde içerik güncellemelerinizi yapabilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yolu olan haber veya kampanyalarınızı sitenizden duyurabilirsiniz.

 

Siz de içerik yönetimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hizmet almak isterseniz aşağıda ki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz…

essecreative_slider2