hizmetlerimiz

Prodüksiyon Hizmetleri


1-Baskı & Promosyon Prodüksiyonu

Essecreative; tasarım uygulama çalışmasını yaptığı basılı ve promosyonel çalışmaların üretimini uzun yıllar çalıştığı konusunda uzman çözüm ortaklarıyla, reklam verenin ihtiyaç duyacağı tüm materyalleri eksiksiz olarak olarak sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Baskı Prodüksiyonları
Kartvizit, antetli kağıt, zarf, sunum dosyası, klasör, fatura kartı, fatura ve diğer matbu çalışmaların tamamını kapsar.

Pazarlama Baskı Prodüksiyonları
Föy, broşür, katalog, dergi, el ilanı, afiş/poster, cd/dvd kutu ve etiketi, dönkart, kartela v.b çalışmaların tümünü kapsar.

Ambalaj Baskı Prodüksiyonları
Etiket, sticker, kutu, çanta, poşet ve benzeri çalışmaların üretimidir.

Sektörel Baskı Prodüksiyonları
Menü, Amerikan servis, garanti belgesi, kitapçıklar gibi çalışmaların tümünü içine alır.

Promosyonel Prodüksiyonlar
Bloknot, küpnot, spiralli defter, ajanda, gemici takvimi, masa takvimi, pramit takvim, cd takvim, plastik kalem, anahtarlık, mug gibi pek çok promosyonel materyalin teminini kapsar.


2-Fotoğraf Çekim Prodüksiyonu

Profesyonel fotoğraf çekimi; reklam ve pazarlama iletişiminin önemli kaynaklarından biridir, ürün yada hizmet tanıtımında hedef kitle üzerinde en fazla etkiyi bırakan argümandır. Kötü ve özensiz fotoğraflarla hazırlanmış bir reklam kampanyası, her ne kadar iyi kurgulanmış olsa da ilgi çekiciliğini yitirir ve başarısız olur.
 
Essecreative; kurumsal, endüstri, ürün, sağlık, gıda, lifestyle, inşaat, mimari ve diğer pek çok alanda fotoğraf çekim prodüksiyonu hizmetini uzun zamandır birlikte çalıştığı profesyonel fotoğrafçılarla birlikte müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
 

3-Reklam & Tanıtım Filmi Prodüksiyonu
 

Kurum ve markalar adına hedef kitle üzerinde en etkili olan reklam/pazarlama enstrümanlarından biridir. Müşterilerimizin beklentilerine yönelik reklam ve tanıtım filmi hizmetleri ajansımız tarafından profesyonel partnerlarla birlikte verilmektedir.

Reklam Filmi
Herhangi bir ürünü ya da hizmeti tanıtmak amacıyla çekilen, televizyon, sinema ve dijital mecralarda yayınlanan kısa metrajlı film.

Tanıtım Filmi
Firmaların reklam ve tanıtım seçeneklerinden biri olarak son 35 yıl içinde hızla yükselen bir trend içine giren tanıtım filmleri, bir kurum hakkında ses ve görüntü efektleriyle süslenmiş, bir senaryosu ve seslendirme metni olan kurumsal vizyon ve misyon konularında hedef kitleye mesajlar veren uzun tanıtım  filmleridir.

Günümüzde firma ve son kullanıcıların toplam kaliteye daha çok dikkat etmeleri nedeniyle ürün, hizmet veya firma tanıtımlarının eksiksiz ve tam olarak yapılmasının önemi oldukça artmıştır.
Buna bağlı olarak firmalar kendi tanıtımlarını doğru ve tam olarak yapmak zorundadırlar. Tanıtım filmlerinin amacı firmaları en şekilde yansıtmaktır.


4-Radyo Spotu, Jingle, Dublaj, Seslendirme Prodüksiyonu

Radyo spotu, jingle, dublaj prodüksiyonu kapsamında verilen hizmetleri içerir. Yazının tamamını devamı için tıklayın.


Sizde profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız. Yada info@essecreative.net adresinden bize ulaşın. 

Tanıtım filmi,reklam filmi,basılı işler,kurumsal kimlik,fotoğraf çekimi,radyo spotu, jingle, seslendirme, dublaj