hizmetlerimiz

Grafik Tasarım


Reklam ve pazarlama stratejilerinin temelini kreatif işler ve fark yaratmak oluşturur. Bu anlamda hizmet aldığınız reklam ajansının yaratıcılığı dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Essecreative olarak biz; reklamın sadece geçici bir iletişim biçimi olmadığını, ürün kimliğinden başlayan bir süreçle marka yaratma ve en önemlisi ‘markaya ruh kazandırma’ işi olduğunu çok iyi biliyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana; işimize ve ekibimize yaptığımız yatırımla yaratıcılığımızın sınırlarını genişleterek çözüm önerilerimizi çeşitlendirdik.  Yaptığımız çalışmaların hepsine kendimizden bir şeyler kattık. Her projeyi önce kendi içimizde yaşadık, analiz ettik ve sonrasında hayata geçirdik.
Essecreative olarak işimiz; söylemek istediklerinizi tüketicinin diline tercüme etmek ve markanızı hedef kitlenizle buluşturmak.

Bunun için çalışıyor, araştırıyor ve üretiyoruz...

Kurum Kimliği

Bir kurumun görsel ve fiziksel özellikleriyle kurum kültürü, kurum felsefesi gibi soyut niteliklerinin oluşturduğu kimliktir. Kurumun logosu, amblemi, diğer tanıtıcı işaretleri, binalarının tasarımı, iç ve dış düzeni, reklam ve diğer iletişim etkinlikleri, tabela ve pano gibi dış cephe işaretleri, flamaları, arabaları, çalışanlarının giysileri, tanıtım kitapçıklarında yer alan kurum felsefesi, kimliği oluşturan öğelerin yalnızca birkaçıdır. Yazının devamı için tıklayın.


Sizde profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız. Yada info@essecreative.net adresinden bize ulaşın. 

Reklam Ajansı, Pazarlama, Reklam , Reklam Projesi, Kurumsal Kimlik