hizmetlerimiz

Web Site Tasarım


Web tasarımı internet çağının en büyük icatlarından biridir. Web tasarımı sayesinde kurum/marka veya bireyler ürünlerini ve markalarını diğer medya türlerine göre daha düşük bir maliyetle, daha fazla kişiye ulaştırabilmektedirler. İnternet çağında web dizaynı özellikle 2004 yılından itibaren Web 2.0 teknolojisinin hayatımıza girmesiyle büyük önem kazanmış ve vazgeçilemez bir konuma ulaşmıştır.

İnternet çağında web tasarımı olmadan ticaret yapmak neredeyse imkansızdır. Çünkü sosyal medya, şeffaflık ve saydamlık yaratır. Bir ürünle ilgili olumlu olumsuz tüm geri bildirimleri internetten öğrenebilirsiniz. Web 2.0 teknolojisi, paylaşım ve anlık iletişimi çok yükseltmiştir. Tüketiciler ürünleri incelerken aynı zamanda muadilleri ile mukayese edebilmekte ve daha doğru kararlar verebilmektedirler. Kurum/markalar için de web site tasarımının önemi büyüktür, çünkü internet sayesinde birçok masrafı büyük ölçüde azalmaktadır.
 
Kurum/markalar, profesyonel web tasarımı  sayesinde ziyaretçilerinin isteklerine ve şikayetlerine daha kolay cevap verip, hatalarını düzeltebilmektedirler.  E-ticaret sistemleri  sayesinde tüketiciler istedikleri ürüne daha hızlı ve daha doğru biçimde ulaşabilmektedirler.
 
Web siteleri kullanım amaçları bakımından çok türlüdür.

Bunlar;
1-    Kurumsal Web Siteleri
2-    Kişisel/Şahıs Web Siteleri
3-    E-ticaret - Online Satış Web Siteleri
4-    Ürün Tanıtım Siteleri
5-    Portallar
6-    Forum Siteleri
7-    Sosyal Paylaşım Siteleri
8-    Haber Siteleri
9-    Bloglar
10-  Eğitim ve Paylaşım Siteleri..  v.b


Web siteleri kullanılan teknoloji açısındanda çok türlüdür.

Bunlar;
1-    Html/Statik Tabanlı Web Siteleri
2-    Flash Tabanlı Web Siteleri 
3-    Micro Siteler(mobil site)
4-    Wordpress Siteler
5-    Güncellenebilir/ Dinamik  Web Siteleri

Sizde profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız. Yada info@essecreative.net adresinden bize ulaşın.Web Yazalım & Geliştirme Hizmetleri

Günümüz trendlerinden biride web tabanlı yazılımlardır. Web teknolojilerinin getirdiği yenilikler sayesinde, birçok marka/kurum işlerini online-eşzamanlı olarak yürütebilmektedir. Aynı zaman da web sitelerinin güncellenmesine de imkan veren web yazılımları, kurumların sıkça tercih ettiği bir durum olmuştur.

Günümüzde pek çok firma web sitelerinin yönetimini kendileri için özel hazırlanmış yönetim panelinden gerçekleştirmektedir. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yapacağınız güncellemeler web sitenizde online olarak aktif hale gelir. Geliştirilen web uygulamalarını kullanmak size birçok açıdan avantaj sağlar. Kolay güncellenebilen, istenildiğinde yedeği alınabilen uygulamalar ile web siteniz sürekli güncel(dinamik) kalacaktır.Be sayede arama motorları sitenizi daha sık ziyaret edecek ve ön sıralarda görüntüleyecektir. Yazının devamı için tıklayın.

Sizde profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız. Yada info@essecreative.net adresinden bize ulaşın.

Web Tasarım seo, Web Site Tasarım, Kadıköy web tasarım, istanbul web tasarım, prpfesyonel web tasarım, php web site, web sayfası tasarımı, internet sitesi tasarımı E-Ticaret Sitesi, Mobil Site, Blog, Kurumsal Web Site,